מסחרי - דיני תאגידים

הצוות

מסחרי - דיני תאגידים

המשרד מספק שירותים קבועים של יעוץ משפטי למספר תאגידים, חלקם מסחריים וחלקם חברות לתועלת הציבור. שירותי הייעוץ הקבועים מתפרסים על מגוון תחומי הפעילות של התאגידים ברמות ההיררכיה השונות, החל מן הדירקטוריון וההנהלה הבכירה ועד ל'רמת השטח'. במסגרת זו, ניתן יעוץ מקיף בתחום דיני החברות והמשפט המסחרי, לרבות טיפול בהתקשרויות חוזיות (בישראל ובחו"ל), יעוץ מקדים לצורך קבלת החלטות בתחום הניהול השוטף, התנהלות מול רגולטורים ורשויות המדינה בעת הצורך, סיוע בהגשת הצעות למכרזים, ייצוג בהליכים משפטים בכל הערכאות האזרחיות ועוד.
בין לקוחות המשרד המקבלים ממנו יעוץ קבוע נמנות גם חברות לתועלת הציבור, ולפיכך הייעוץ לחברות אלה מתמקד גם בתחום משפטי זה, על היבטיו השונים.
עו"ד חיים קמחי, השותף המנהל, אחראי באופן אישי על ריכוז הייעוץ המשפטי הקבוע לתאגיד בנקאי, ובמסגרת זו משתתף בקביעות בישיבות הדירקטוריון של תאגיד זה ומייעץ לו בתחום הממשל התאגידי. לצורך מתן הייעוץ השוטף לתאגיד זה, פועל במשרד צוות של עורכי דין המונה את השותפים שמואל רוזנר,  איילת שורץ-אסף ואת ד"ר עומר קמחי, כיועץ.
עו"ד יאיר שילה משמש כיועץ משפטי קבוע של תאגיד סטטוטורי גדול, ומספק יעוץ משפטי שוטף ומקיף לדרגי ההנהלה הבכירים ביותר, בתחומי פעילותו השונים, בהם גם דיני התאגידים והמשפט המנהלי.

חדשות ופרסומים בתחום מסחרי - דיני תאגידים

>
26.04.20

דיני עבודה בעת הקורונה – הרצאתו של עו"ד דניאל פלד בנושא חל"ת בכלל ובצל משבר הקורונה בפרט

- בצל משבר הקורונה, אשר סוגר את קרא עוד >
>
17.09.18

שינוי תקנות סדר הדין האזרחי

- כשתאלם תרועת הפסטיבלים וכל המשתתפים במסיבות קרא עוד >
>
06.03.18

נדחתה תביעה ייצוגית כנגד שורה של בנקים וחברות כרטיסי אשראי

- השופט יהודה פרגו מבית המשפט המחוזי קרא עוד >